LOŠA PARTIJA CRNO-BELIH: Partizan ubedljivo poražen od CSKA u Moskvi!
Nikola Antić u duelu sa igračem CSKA, Foto: FOTO: FK Partizan

Nisu se dobro pokazali izabranici Aleksandra Stanojevića

Objavljeno: 20:51h

Fudbaleri Partizana doživeli su prvi poraz na "Bratskom kupu" u Moskvi.

Posle pobede nad Dinamom iz Moskve, crno-beli su poraženo od bratskog CSKA.

Izabranici Marka Nikolića slavili su rezultatom 3:0, pa su posle pobede nad OFK Beogradom rezultatom 4:0 upisali još jedan rutinski trijumf.

Partizan se već na početku meča suočio sa velikim problemom nakon teške povrede Marka Živkovića.

Dok se njemu ukazivala pomoć, domaćin je poveo nakon što je Tamerlan Musaev iskoristio loše izbacivanje Jung-Džun Goha i poslao loptu u mrežu.

Fjodor Čalov je glavom sjajno tukao u 23. minutu, ali je Nemana Stevanović još bolje zaustavio njegov udarac.

Par minuta kasnije Nikola Antić je iz slobodnog udarca iskosa sa 35 metara pogodio stativu, a potom je udarac Nemanje Nikolića izblokiran.

Do kraja prvog poluvremena videli smo i udarac preko gola Aleksandra Šćekića nakon ubacivanja sa leve strane.

CSKA je uvećao prednost na startu drugog dela igre. Posle dobre akcije Musaev je šutirao, a Miloš Krunić zaustavio njegov udarac. Ipak, Nikola Antić se uspavao, što je iskoristio Kelven koji mu je iza leđa došao i poslao odbitak u mrežu.

Tempo utakmice je potpuno opao, a pred sam kraj na teren za domaćina ušao je Zoran Tošić.

Popularni Bambi je posle samo dva minuta krunisao odličnu akciju izabranika Marka Nikolića i postigao gol za konačnih 3:0.

Partizan će za tri dana odigrati i utakmicu protiv Lokomotive iz Moskve.